EECO metinis vasaros renginys gamtoje

Kiekvienais metais organizuojame savo įmonės vasaros išvyką į gamtą, taip ir šiais metais 2017 07 29 išvykome į Gudašių sodybą. Apsistojome erdviame namelyje prie ežero kranto. Oras buvo pasakiškas, beliko mėgautis nuostabia įmonės komandos draugija.

Mūsų išvyka buvo suplanuota visam savaitgaliui, todėl spėjome ir pailsėti, ir dar artimiau susipažinti vieni su kitais. Daug pramogavome bei skaniai valgėme. Mus skaniausiais patiekalais lepino restoranas "Armėnija". Taip pat aktyviomis pramogomis įmonės darbuotojus užėmė "Ozi". Ši įmonė užsiima renginių organizavimu. Kadangi, tai buvo įmonės išvyka, kurioje pagrindinis tikslas - pažinti vienas kitą dar labiau bei išmokti dirbti, kaip komanda, buvo suorganizuoti komandos formavimo mokymai orientaciniu būdu. Pagrindinis šių mokymų principas - įvairių komandinių žaidimų pagalba kolektyvo nariai išbando savo ir kolegų subegėjimus dirbti išvien.

Buvo suskirstytos 3 komandos: "Dantratis","Nežiniukai" ir "EECO". Komandos kovojo tarpusavyje, kuri iš jų užduotis atliks greičiau. Komandoms buvo duotos tokios pačios užduotys skirtingose miško vietose. Darbuotojai turėjo išspręsti įvairius galvosūkius, suformuoti elektros grandinę, parodyti savo balso sugebėjimus bei daugelį kitų linksmų užduočių. Galiausiai, komandos buvo apdovanotos medaliais. Pirmoji vieta atiteko komandai "Dantratis".

Vėliau visi žaidė įvairius lauko žaidimus, vakare draugiškai sėdėjo prie laužo bei dalinosi patirtais dienos įspūdžiais. Tokios linksmos bei jaukios įmonės išvykos, komandą padaro dar artimesnę, o tai ir yra mūsų tikslas - geri ir draugiški santykiai tarp darbuotojų įtakoja nepriekaištingą ir komandinį darbą įmonėje bei puikius rezultatus.