Tapome Lenovo Gold PC PARTNER

Lenovo Group Limited  - didžiausias pasaulyje asmeninių kompiuterių gamintojas bei vienas iš didžiausių mobiliųjų įrenginių gamintojų. Lenovo kompiuteriai pardavinėjami su Lenovo bei Medion prekiniais ženklais. Mobilieji telefonai naudoja prekinį ženklą Lenovo, Motorola arba Zuk.

Lenovo gamina stacionarius, nešiojamuosius kompiuterius, serverius, planšetes ir mobiliuosius telefonus. Lenovo taip pat teikia informacinių technologijų integravimo bei interneto prieigų paslaugas.

Centrinės Lenovo būstinės yra įsikūrusios Pekine, Kinijoje, Morisvilyje, Šiaurės Karolinoje ir JAV.

Lenovo Lietuvoje - 2013 m. kovą „Lenovo“ reorganizavo savo atstovybių tinklą Baltijos regione ir visas pajėgas sutelkė Vilniuje. „Lenovo“ produkcijos platintojai Baltijos šalyse yra „Also Lietuva“ ir „ACC distribution“, kurių centrinės būstinės taip pat yra Lietuvoje.

Kiekvienais metais tobulindami savo žinias stengiamės dėl savo paslaugų bei prekių kokybės. 2017 metų spalį įgijome Lenovo pardvimų bei techninį sertifikatus ir tapome Lenovo Gold PC Partner.

Mūsų įmonės ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas bei bendradarbiavimas su visame pasaulyje gerai žinomais kompiuterių gamintojais savo klientams leidžia pasiūlyti vis geresnes ir kokybiškesnes prekes bei paslaugas.