Office desk table with computer, supplies, flower and coffee cup
PASLAUGOS

ĮMONIŲ IT PRIEŽIŪRA

Sklandžiai veikiančios IT infrastruktūros išlaikymas reikalauja kasdieninės techninės priežiūros bei nuolatinių atnaujinimų. Tai reikalauja didelių investicijų, kadangi ne kiekviena įmonė gali sau leisti turėti IT padalinį, kuris būtų atsakingas už nuolatinę IT sistemų priežiūrą ir dirbtų rutininius darbus. Mūsų siūlomos IT paslaugos – tai plataus spektro IT priežiūra už prieinamą kainą.

Saugos sprendimų priežiūra

Išanalizuosime bei įvertinsime Jūsų IT infrastruktūrą. Taip pat patarsime, kaip gerinti veiklos sistemą. Kasdien stebėsime Jūsų saugos įrenginių būklę, atliksime jos remontą, reguliariai atnaujinsime saugos sistemų programinę įrangą.

   

Programinės įrangos diegimas

Atliekame programinės įrangos diegimo ir konfigūravimo darbus. Atnaujiname programinę įrangą, taip pat pratęsiame licencijas ir kt.

Įrangos priežiūra/taisymas

Problemas sprendžiame atvykę pas klientą arba nuotoliniu būdu. Taisome tinklo įrangą/ fizinius sujungimus. Konfigūruojame sisteminius nustatymus. Esant poreikiui atvežame pakaitinę įrangą.

Operacinių sistemų priežiūra

Pateiksime patarimus naudojamos „Windows“, „Linux“ arba „Unix“ operacinės sistemos veiklos gerinimui. Atliksime operacinės sistemos konfigūravimo darbus, šalinsime veikimo sutrikimus, diegsime OS atnaujinimus ir kt.

[TABS_R id=3092]

    SUSISIEKITE