Office desk table with computer, supplies, flower and coffee cup
PASLAUGOS

VAIZDO KAMERŲ DIEGIMAS

Šiomis dienomis ne visuomet jaučiamės saugiai net ir būdami savo namuose. Saugumo jausmą galima sustiprinti šiuolaikinių technologijų dėka. Vaizdo stebėjimo kameros - vienas iš efektingiausių sprendimų jūsų saugumui užtikrinti. Mūsų įmonė siūlo visapusišką saugumo užtikrinimą, kadangi kamerų sistemas montuojame ir instaliuojame. Pateikiame geriausią kamerų sistemų montavimo planą, kad neliktų nei vieno kampelio nepastebėto. Ši technologija yra be galo patogi, kadangi vaizdą galima stebėti telefone, kompiuteryje esant toli nuo namų bei esant poreikiui atsisukti praėjusių dienų vaizdus. Pasikliaukite mūsų ilgamete patirtimi šioje srityje ir nuo šiol jauskitės saugūs!

Kamerų montavimas

Vaizdo stebėjimo kameros montuojamos ir mažose, ir dideliose patalpose, parduotuvėse, ofisuose, gyvenamuosiuose namuose. Montuojame vaizdo stebėjimo sistemas, kuriomis patogiai bei lengvai galima stebėti ir atskirų kamerų, ir bendrai gaunamų vaizdų visumą.

Kamerų sistemų diegimas

Įdiegsime programinę įrangą, kuri leis stebėti gaunamus vaizdus iš kamerų arba suteiksime prieigą interneto svetainėje Jūsų stebimus vaizdus matyti per internetą. Ši paslauga labai patogi, kadangi vaizdą galėsite stebėti bet kurioje pasaulio vietoje.

    SUSISIEKITE