Kompiuterinės technikos nuoma

Mūsų įmonė teikia trumplaikės ir ilgalaikės kompiuterinės technikos nuomos paslaugas verslui ir privatiems asmenims. Siūlome platų įrangos gamintojų asortimentą.  

Išnuomojame visą būtiniausią kompiuterinę techniką: stacionarius kompiuterius, monitorius, nešiojamus kompiuterius, projektorius, išmanius ekranus.

nuoma-komp

Maža investicija

Nuomojant kompiuterinę techniką nereikalinga didelė investicija iš karto, įmokos yra mokamos kas mėnesį.

Nuomos sąlygos

Mūsų įmonė siūlo lanksčias nuomos sąlygas, kurias pritaikome kiekvienam klientui pagal reikalavimus. Galime vykdyti trumpalaikę ir ilgalaikę nuomą.

Naujausia įranga

Kompiuterinės technikos nuoma garantuoja įrangos keitimo cikliškumą, todėl visuomet naudosite naujausią kompiuterinę įrangą.

Aksesuarų nuoma

Nuomojant kompiuterinę įrangą visada galima sukomplektuoti ir periferinius kompiuterinės technikos įrenginius.

Remontas

Įvykus gedimui mūsų įmonės specialistai greitai reaguoja į gedimą ir imasi reikiamų problemos sprendimo būdų, kad gedimas būtų pašalintas ir jeigu reikalinga remonto metu duodama pakaitinė techninė įranga.

Išpirkimas

Ilgalaikės nuomos laikotarpio pabaigoje kompiuterinę įrangą turėsite galimybę įsigyti už iš anksto sutartą likutinę vertę.

Kompiuterinė technika, kurią nuomojame

Išnuomojame visą būtiniausią kompiuterinę techniką ir jos priedus. Siūlome platų įrangos gamintojų asortimentą. Bendradarbiaujame su Lenovo, HP, DELL, Apple ir kt.

Stacionarūs kompiuteriai

Projektoriai

Nešiojamieji kompiuteriai

Monitoriai

Planšetiniai kompiuteriai

Komp. technikos aksesuarai