Įeigos kontrolės sistema

Šiandien tiesiog būtina apriboti ir stebėti pašalinių asmenų patekimą į patalpas. Taip pat praėjimo kontrolė reikalinga, jeigu norite kontroliuoti darbuotojų patekimą į darbo vietą. 

Mūsų profesionali komanda atlieka įeigos kontrolės projektavimo, diegimo, programavimo bei integracijos darbus. 

Praėjimo kontrolei naudojame, korteles, žetonus-pakabukus, atėjimo išėjimo mygtukus ar kitus jūsų norimus identifikatorius. 

kontrole

Projektavimas

Mūsų komanda suprojektuoja reikiamą įeigos kontrolę pagal kliento patalpų brėžinius, nustato vietas, kuriose turi būti laikoma techninė įranga, kad praėjimo kontrolės sistemos veikimas būtų efektyviausias.

Diegimas

Diegiame programinę įrangą, kurioje yra visas praėjimo kontrolės valdymas. Sistemoje galima matyti kada koks asmuo įėjo ar išėjo iš tam tikros patalpos, kada nepavyko atrakinti durų ir kitą svarbią informaciją.

Programavimas

Suprogramuojame reikiamą funkcionalumą pagal kliento poreikius, kad individualiai kiekvienam pritaikytume praėjimo kontrolės sistemą.

Integracija

Pritaikome praėjimo kontrolės sistemą pagal kiekvieno kliento poreikius. Įėjimo ir išėjimo kontroles, kada reikalingas atrakinimas kortelėmis, kada mygtuku ar kitais būdais.

Dizainas

Mūsų profesionalų komanda atliks visus reikalingus darbus pilnam praėjimo kontrolės sistemos veikimui. Nuo projektavimo iki kortelių dizaino sukūrimo.

Priežiūra

Atliekame priežiūros darbus, kad įeigos kontrolės sistema veiktų be trikdžių nepertraukiamą laiką.

Praėjimo kontrolės kortelės

Keletas mūsų kurtų kortelių dizainų įmonėms, kurios pasirinko mūsų įeigos kontrolės sistemą. Viskas atlikta pagal kliento pageidavimus ir norus, pilnai išpildant jo lūkesčius.