Web projektų priežiūra ir tobulinimas

Greitai veikiantis, saugus ir moderniai atrodantis web projektas – privalomas kiekvienam verslui, norinčiam savo klientui atrodyti reprezentatyviai.

Mūsų įmonė kuria ir tobulina jau sukurtus web projektus. Turime sukūrę klientų savitarnos sistemą, mikroklimato stebėjimo sistemą, dokumentų valdymo ir praėjimo kontrolės sistemas , kurios efektyviai pasitarnauja įmonės veikimo procesuose.

web

Klientų savitarnos
sistema

Savitarnos sistema padedanti klientams patiems užsisakyti paslaugas, IT įrangos remontą, atlikti e-mokėjimus, valdyti dokumentus, sutartis, skolas ir kt.

Mikroklimato stebėjimo sistema

Mikroklimato stebėjimo sistema leidžia stebėti ir kontroliuoti patalpų temperatūrą ir drėgmę. Klientas gali valdyti zonas, matyti grafikus, nusistatyti ribas, taip pat gali gauti pranešimus apie kintačius rodiklius.

Dokumentų valdymo sistema

Sistema skirta dirbti su dokumentais, sąskaitomis, sutartimis, klientais. Duomenys keičiasi tarpusavyje su buhalterine sistema, taip visas įmonės dokumentų valdymo procesas yra pilnai kompiuterizuotas.

Praėjimo kontrolės sistema

Praėjimo kontrolės sistemas diegiame įmonėms, mokykloms, gamykloms. Išmani praėjimo kontrolė padeda kontroliuoti patekimą į patalpas nustatant įeinančius bei išeinančius asmenis, apsilankymų laiką ir dažnumą.

Įmonės, kurios mumis pasitiki!

Šios įmonės mums patikėjo web projektus, kurių dėka gali dirbti efektyviau, saugiau ir nesirūpinti, kad darbų kokybė bus aukščiausio lygio. Džiaugiamės turėdami tokius lojalius klientus.