Serverių priežiūra

Nuolatinė serverių priežiūra yra vienas svarbiausių elementų, užtikrinančių jūsų IT infrastruktūros stabilumą. Prižiūrėdami sistemas mes rūpinamės jų pradiniu diegimu, konfigūravimu, atnaujinimų diegimu,  tobulinimu bei valdymu, taip užtikrindami stabilų sistemų veikimą.

 

prieziura

Diegimas

Reikiamas operacines sistemas įdiegsime į jūsų įmonės serverius, atliksime konfigūracijos darbus, kad tinkamai veiktų aplikacijos.

Atnaujinimas

Mūsų įmonės IT specialistai vykdydami serverių priežiūrą atlieka programinės įrangos atnaujinimus, opercinių sistemų bei antivirusinių programų naujinimus.

Atsarginės kopijos

Į serverių priežiūrą įeina ir atsarginių kopijų darymas. Atsarginės kopijos yra reikalingos atstatyti serverių veikimą įrangos gedimo ar duomenų praradimo atvejais.

Gedimų šalinimas

Įvykus trikdžiui mūsų įmonės specialistai greitai reaguoja į gedimą ir imasi reikiamų problemos sprendimo būdų, kad gedimas būtų pašalintas greitai ir profesionaliai.

Konsultacijos

Iškilus klausimams susijusiais su serveriais ir jų priežiūra mūsų patyrę įmonės specialistai maloniai atsakys ir patars pasirinkti geriausią sprendimą.

Saugumas

Mūsų įmonės specialistai suteiks specializuotas saugumo paslaugas. Atliks profesionalius sprendimus serverių apsaugai nuo virusų, įsibrovimų.

0
Darbo patirtis
0
Klientai
0
Srities specialistai