Spausdinimo technikos nuoma

Mūsų įmonė teikia trumplaikės ir ilgalaikės spausdinimo technikos nuomos paslaugas verslui ir privatiems asmenims. 

Bendradarbiaujame su tokiais spausdintuvų gamintojais kaip Epson, HP, Canon ir kitais. Ši įranga puikiai pritaikyta tiek įmonėms, tiek namų reikmėms.

printer

Maža investicija

Nuomojant spausdinimo techniką nereikalinga didelė investicija iš karto, įmokos yra mokamos kas mėnesį.

Nuomos sąlygos

Mūsų įmonė siūlo lanksčias nuomos sąlygas, kurias pritaikome kiekvienam klientui pagal reikalavimus. Galime vykdyti trumpalaikę ir ilgalaikę nuomą.

Naujausia įranga

Spausdinimo technikos nuoma garantuoja įrangos keitimo cikliškumą, todėl visuomet naudosite naujausią spausdinimo įrangą.

Priedai

Nuomojant spausdinimo įrangą visada galima sukomplektuoti ir priedus. Kasetės lazeriniams ir rašaliniams spausdintuvams, popierius, krovikliai, USB laidai, tinklo kabeliai ir kt.

Remontas

Įvykus gedimui mūsų įmonės specialistai greitai reaguoja į gedimą ir imasi reikiamų problemos sprendimo būdų, kad gedimas būtų pašalintas ir jeigu reikalinga remonto metu duodama pakaitinė techninė įranga.

Išpirkimas

Ilgalaikės nuomos laikotarpio pabaigoje spausdinimo įrangą turėsite galimybę įsigyti už iš anksto sutartą likutinę vertę.

Spausdinimo technika, kurią nuomojame

Išnuomojame moderniausią spausdinimo techniką ir jos priedus. Siūlome gerai žinomus gamintojus visame pasaulyje.  Įrangą nuomojame tiek verslams, tiek privatiems asmenims.

Lazeriniai spausdintuvai

Rašaliniai spausdintuvai

Daugiafunkciai spausdintuvai

Skeneriai