Office desk table with computer, supplies, flower and coffee cup
PASLAUGOS

PROGRAMAVIMO SPRENDIMAI

Internetinis puslapis yra svarbi Jūsų įmonės rinkodaros strategijos sudedamoji dalis. Šiomis dienomis internetinių svetainių yra begalės, tačiau mes galime pasiūlyti ir įgyvendinti tinkamiausius sprendimus Jūsų verslui, kad tinklalapis išsiskirtų iš daugumos visame internete. Taip pat siūlome profesionalius programavimo sprendimus pagerinti Jūsų įmonės veiklos sistemą. Teikiame administravimo, atnaujinimo, sukūrimo bei talpinimo paslaugas, todėl renkantis mūsų įmonę, paslaugas gausite greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą!

Užduoties analizė

Išanalizuosime Jūsų poreikius bei pageidavimus, pasiūlysime labiausiai Jums ir Jūsų įmonei tinkantį variantą. Pateiksime pavyzdžių bei patarimų, jeigu turėsite ne pilną sistemos idėją ar jos visai neturėsite.

Sistemos programavimas

Atliksime pilnus programavimo darbus. Sukursime sistemą ar svetainę nuo 0 iki pilnai veikiančio produkto.

Dizaino kūrimas

Esant poreikiui pasiūlysime sistemos ar internetinės svetainės dizainą. Taip pat galėsime atlikti programavimo darbus ir su Jūsų jau turimu dizainu.

Sistemos testavimas

Prieš pateikdami Jums rezultatus ir pilnai veikiančia sistemą ar puslapį pilnai atliksime testavimo darbus, kad neliktų nei menkiausių nesklandumų.

    SUSISIEKITE